Colegiul național PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMIȘOARA

Clase

Pregătitoare A – învățător Peterfi N.

Pregătitoare B învățător Dancia D.

Pregătitoare C – învățător Ciocani M.

Clasa I A – învățător – Meţiu K.

Clasa I B- învățător Dehelean I.

Clasa I C – învățător Gherghina N.

Clasa I D – învățător Anghel M.

Clasa I E – învățător Cata-Vărgatu A.

Clasa a II-a A – învățător Vărgatu M.

Clasa a II-a B – învățător Carp M.

Clasa a II-a C – învățător Samfescu S.

Clasa a II-a D – învățător Hrelescu-Roşu A.

Clasa a III-a A – învățător Barbu S.

Clasa a III-a B – învățător Vărșăndan M.

Clasa a III-a C – învățător Iancu L.

Clasa a III-a D – învățător Ognian D.

Clasa a IV-a A – învățător Luca Z.

Clasa a IV-a B – învățător Păiș A.

Clasa a IV-a C – învățător Căpitan A.

Clasa a IV-a D – învățător Florican M.

Clasa a V-a A – diriginte Pepa D.

Clasa a V-a B – diriginte Criste R.

Clasa a V-a C – diriginte Codaț D.

Clasa a V-a D – diriginte Krebs R.

Clasa a VI-a A – diriginte Chirițoiu E.

Clasa a VI-a B – diriginte Comșa C.

Clasa a VI-a C – diriginte Stoichescu D.

Clasa a VI-a D – diriginte Cirimpei O.

Clasa a VI-a E – diriginte Tomescu D.

Clasa a VII-a A – diriginte Miclău O.

Clasa a VII-a B – diriginte Constantin S.

Clasa a VII-a C – diriginte Crişan C.

Clasa a VII-a D – diriginte Simionovici C.

Clasa a VII-a E – diriginte Gabor A.

Clasa a VIII-a A – diriginte Poștaru A.

Clasa a VIII-a B – diriginte Jiroveanu C.

Clasa a VIII-a C – diriginte Babişca M.

Clasa a VIII-a D – diriginte Oros C.

Clasa a IX-a A1 – profil pedagogic, specializarea învățător-educatoare – diriginte Dumitrescu A.

Clasa a IX-a A2 – profil pedagogic, specializarea educator-puericultor – diriginte Nistoran A.

Clasa a IX-a B – profil real, specializarea științe ale naturii – diriginte Staicu S.

Clasa a IX-a C – profil real, specializarea matematică-informatică, intensiv – diriginte Seimeanu N.

Clasa a IX-a D – profil umanist, specializarea filologie, intensiv engleză – diriginte Bărbulescu P.

Clasa a X-a A1 – profil pedagogic, specializarea învățător-educatoare – diriginte Iacob S.

Clasa a X-a A2 – profil pedagogic, specializarea educator-puericultor – diriginte Cojocariu R.

Clasa a X-a B – profil real, specializarea științe ale naturii – diriginte Militaru M.

Clasa a X-a C – profil real, specializarea matematică-informatică, intensiv – diriginte Nagel L.

Clasa a X-a D – profil umanist, specializarea filologie, intensiv engleză – diriginte Putnoky L.

Clasa a XI-a A – profil pedagogic, specializarea învățător-educatoare – diriginte Codaţ S.

Clasa a XI-a B – profil real, specializarea științe ale naturii – diriginte Blidar V.

Clasa a XI-a C – profil real, specializarea matematică-informatică, intensiv – diriginte Sandu D.

Clasa a XI-a D – profil umanist, specializarea filologie, intensiv engleză – diriginte Pogana R.

Clasa a XII-a A – profil pedagogic, specializarea învățător-educatoare – diriginte Brîndescu A.

Clasa a XII-a B – profil real, specializarea științe ale naturii – diriginte Dragomir C.

Clasa a XII-a C – profil real, specializarea matematică-informatică, intensiv – diriginte Bogdănescu S.

Clasa a XII-a D – profil umanist, specializarea filologie, intensiv engleză – diriginte Cojocaru D.

Clasa a XII-a E – profil teologie ortodoxă – diriginte Chinez R.