Sari la conținut
Colegiul național PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMIȘOARA

Informații utile pentru elevi și părinți

Informații generale

Informații pentru clasa a V-a

Informații pentru clasa a VIII-a și a XII-a

☆ PROGRAMARE PROBE DE APTITUDINI SPORTIVE – 2024

☆ PROGRAMARE PROBA DE APTITUDINI – GRUPA I

☆ PROGRAMARE PROBA DE APTITUDINI – GRUPA II

NOTĂ : Vă rugăm să respectați programarea participării la probe! Vor fi permise derogări de la planificare doar în cazuri excepționale în care elevii trebuie să participe, în același timp, la probele organizate de alte instituții școlare. Pentru aceasta,elevii vor fi acceptați la probele susținute la Colegiul Național Pedagogic ” Carmen Sylva” la o alta ora sau o alta zi fata de care au fost programați dar în timpul prevăzut desfășurării probelor de aptitudini.

Admitere în învăţământul liceal 2024-2025

Sari la conținut